• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Џамбо Сребрена Фолија Балони-НЕВЕСТАТА

Џамбо Сребрена Фолија Балони-НЕВЕСТАТА

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Еве ја Невестата. Комплетот за балони Од Сребрена фолија За Невести е одличен начин за украсување за невестински тушеви, забави со бахлорет и свршувачки забави. Ова е совршен начин ДА ја прославите невестата! Вклучува (5) 40" Џамбо фолија балон (Забелешка : Балони брод рамен.) Џамбо Сребрена Фолија Балони-НЕВЕСТАТА.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ