• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
ОТПАДНИК+ + 37 12.50 Р 127К

ОТПАДНИК+ + 37 12.50 Р 127К

 
DEN 3593.60

Количина на стоки
Достапно на барање

РАДАР ОТПАДНИК+ + 37/12, 50Р22 127к Радар Отпадник Р/Т+ 37/12, 50Р22 127к компјутерски оптимизирани големини и форми на блокови на шарите со повеќе странични жлебови и аголни шипки обезбедуваат извонредна влечна сила на сите терени. Робусната конструкција од 3 слоја го намалува ризикот од пункции и дава сигурно ракување на сите површини. Широките централни блокови на шарите помагаат да се балансира распределбата на тежината и да се обезбеди рамномерно носење на шарата. Единствена најсовремена технологија за исфрлање камен што спречува дупчење и сместување на камења во шарата.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ