• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
23 86 0.4 Мулти Полипропилен Тркач Килим

23 86 0.4 Мулти Полипропилен Тркач Килим

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Како платно, зачудувачкиот килим е изјава во декор на вашата соба. Реалниот дизајн сличен на сликарство го оживува тепихот со својот извонреден лос во приказот нагласен со беж, кафеава и зелена боја. Ова парче е совршен додаток на вашата кабина или вила декор. Машина-изработена од полипропилен со поддршка од јута за издржливост и долготрајна издржливост. 23" х 86" х 0.4 " Мулти Полипропилен Тркач Килим.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ