• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Бебе фанатик Ви Бебе Фан Кукла - Нфл Сиетл Сихокс

Бебе фанатик Ви Бебе Фан Кукла - Нфл Сиетл Сихокс

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашата официјално лиценцирана кукла од 12 инчи е со совршена големина за малите обожаватели. Секоја кукла од ткаенина има облека што може да се отстрани и магнетна цуцла што се прицврстува на устата за дополнителна игра.  Со ултра мека ткаенина, совршено дебел стомак и извезени црти на лицето, овие кукли треба да се гушкаат, гушкаат и цврсто да се држат. Оваа многу сакана колекција на кукли за бебиња наскоро ќе стане мала играчка по избор на обожаватели. Официјално Лиценциран Производ-Украсен со лого и бои на тимот. Куклата од 12 инчи е совршено голема за малите обожаватели. Се одликува со отстранлива облека и магнетна цуцла што се прицврстува на устата. Направено со ултра мека ткаенина и извезени црти на лицето. Ние стоиме зад нашите производи и гарантираме задоволство.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ