• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Машки Маскирани Фланелни Карирани Кошули Секојдневни Кошули Со Копчиња Со Долги Ракави Мода Тенок Фит Лесни Кошули Јакни

Машки Маскирани Фланелни Карирани Кошули Секојдневни Кошули Со Копчиња Со Долги Ракави Мода Тенок Фит Лесни Кошули Јакни

 
DEN 527.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Мажи Секојдневен Пресврт Затворање На Копчето Со Долги Ракави Карирана Кошула Со Качулка Со Качулка : затворање На Копчињата Рачно Перење Или Материјал За Миење Машини : мека и дише ткаенина ве одржува удобно цел ден оваа карирана јакна ви овозможува да го доведете вашиот стил на fall во зима со дизајн кој има два џебови за гради за лесен пристап до некои од вашите работи. Прилика : Гарантирано ќе ве стопли без да се загрози стилот, оваа јакна е изградена за функција и стил. Носете го на работа или надвор на ручек, оваа кошула јакна може да се носи за многу прилики.Исто така, може да биде подарок за вашиот татко и пријатели.Сезона : Зимски/Есенски Пол : Менокација : Надворешен,Секојдневен,Дневен Материјал : должина На Полиестерски Ракави : Тип На Шема Со Долги Ракави : Кариран Стил : Мода,Секојдневна Облека : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Машки Дуксери машки карирани фланелни кошули со копчиња надолу кошули за мажи кошули Со долги Ракави За Мажи 2023 Голф Кошули За Мажи Есенски Модни Кошули За Мажи 2023 Кошули За Мажи. ленени кошули за мажи облечете кошули за мажи обични кошули со копчиња надолу кошула за мажи големи и високи кошули за мажи. мускулни кошули За мажи Машки Копче Надолу Редовно Се Вклопуваат Со Долги Ракави Карирани Фланелни Обични Кошули Бафало Карирана Руно Кошула. Овие машки фланелни карирани кошули со копчиња надолу се необработени, погодни за пролет иumn.Доколку сакате подебела карирана јакна за зима, слободно контактирајте не!. Ве молиме погледнете ја табелата со големини на нашата слика пред да купите, доколку сакате полабаво чувство, се препорачува да купите една големина поголема.Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ