• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Led Лале Биро Светилка Led Симулација Лале Саксија Атмосфера Ноќ Светилка За Спална Соба Дневна Соба Розова Без Батерија

Led Лале Биро Светилка Led Симулација Лале Саксија Атмосфера Ноќ Светилка За Спална Соба Дневна Соба Розова Без Батерија

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Широка Примена : лер бонсаи за цвеќе е популарен во се повеќе и повеќе модерни комерцијални центри, хотели, домови, вили, продавници за подароци, книжарници, кафулиња и други места поради неговите светли бои и виталност, кои ги исполнуваат барањата на модерниот живот.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ