• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Машки Палто Јакна Надворешна Облека Џемпер Зимски Тенок Дуксер Со Топла Качулка Дуксер Је Л Машка Јакна Празнично Одобрување

Машки Палто Јакна Надворешна Облека Џемпер Зимски Тенок Дуксер Со Топла Качулка Дуксер Је Л Машка Јакна Празнично Одобрување

 
DEN 799.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Машки Палто Јакна Надворешна Облека Џемпер Зимски Тенок Дуксер Топол Дуксер СО Качулка ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите со големината. Спецификации : Тип : Должина На Моден Ракав : Целосна Должина На Облека : Редовен Тип На Шема : Материјал За Крпеница : Стил На Мешавина Од Памук : Тип На Модна Ткаенина : Јака Од Памучна Мешавина : Стил На Ракав Со качулка : Редовна Качулка : Да пакет вклучува : 1pc Детали За Дуксеризација : Големина : L Биста : 102cm/40.2" Рамо : 44 CM/17.3" Ракав : 60 CM/23.6" должина : 66см/26.0" Големина : М.Биста : 98см/38.6". Рамо : 43СМ/16.9". Ракав : 59СМ/23.2". Должина : 64СМ/25.2". Големина : Л. Биста : 102СМ/40.2". Рамо : 44СМ/17.3". Ракав : 60СМ/23.6". Должина : 66СМ/26.0". Големина : XL. Биста : 106 CM/41.7".


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ