• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Едиодпох Жени Мода Улична Облека Широка Нога Висок Струк Директно Гроздобер Широки Панталони Комбинезони Товарни Панталони Со Џебови Женски Секојдневни Панталон

Едиодпох Жени Мода Улична Облека Широка Нога Висок Струк Директно Гроздобер Широки Панталони Комбинезони Товарни Панталони Со

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

ШТО добивате : 1пц Женска табела за панталони : . Големина : С Половината : 56-70см/22,05-27,56" Должина : 90см/35,43"Големина : М Половината : 58-72см/22,83-28,35" Должина : 92см/36,22"Големина : Л Половината : 60-74см/23,62-29,13" Должина : 94см/37,01"Големина : XL Половината : 62-76см/24.41-29.92" должина : 96см/37.80"големина : ххл половината : 64-78см/25.20-30.71" должина : 98см/38.58" повод : овие товарни Панталони им ласкаат на жените, дамите, тинејџерките. Погоден За Секојдневно, Секојдневно Носење, Училиште, Шопинг, Улична Облека, Ноќно Излегување, Одмор, Работа Итн. Панталони За Улична Облека За Жени, Одлични За Со Блуза, Резервоар, Кроп Топ, Кошула, Џемпер, Елек За Џемпер, Кардиган, Чизми со Високи потпетици, Патики Итн. Затворање На Патент. Материјал : Товарните Панталони Жени Широки, Изработени Од 60% Памук и 40% Полиестер, Дишат, пријателски за Кожата и Меки За Носење. Карактеристики : Широки Товарни Фармерки За Жени, Повеќе Практични И Функционални Џебови, Кои Се Доволно Длабоки И Големи За Складирање И Обезбедување На Вашите Клучеви Или Телефон И Други . Товарни Панталони со права Нога, Опуштено Вклопување, Еластичен Висок Струк, Патент И Панталони За Затворање На Копчиња За Жени Деловни Секојдневни. панталони за жени. женски панталони.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ