• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Спектар Премиум Мотор Ладење Вентилатор Собранието П Н: Цф Одговара изберете: 1999-МИЦУБИШИ ГАЛАНТ, МИЦУБИШИ ЗАТЕМНУВАЊЕ

Спектар Премиум Мотор Ладење Вентилатор Собранието П Н: Цф Одговара изберете: 1999-МИЦУБИШИ ГАЛАНТ, МИЦУБИШИ ЗАТЕМНУВАЊЕ

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

ТЕЛО ЗА Склопување НА Вентилаторот за Ладење на моторот ДИА (Инч) : СОБРАНИЕТО На ВЕНТИЛАТОРОТ За ЛАДЕЊЕ Одговара Изберете : 1999-2000 МИЦУБИШИ ГАЛАНТ 4 Цил 2,3 Л 2000 ЗАТЕМНУВАЊЕ НА МИЦУБИШИ 4 ЦИЛ 2,3 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ