• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Плус Големина Јога Панталони Црвено Млеко Свила Брусење Жени Секојдневен Четврти Јули Печатени Спортски Хеланки Долги Панталони

Плус Големина Јога Панталони Црвено Млеко Свила Брусење Жени Секојдневен Четврти Јули Печатени Спортски Хеланки Долги Панталони

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Дами Четврти Јули Печатени Спортски Хеланки Јога Панталони. Материјал : Млеко свила брусење. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 120гр. големина На Пакетот : 20х15х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : С Половината : 64см/25.20" : 92см/36.22" Должина : 98см/38.58"Големина : М Половината : 68см/26.77" : 96см/37.80" Должина : 100см/39.37"Големина : Л Половината : 72см/28.35" : 100см/39.37" Должина : 102см/40.16"големина : xl половината : 76cm/29.92" : 104cm/40.94" должина : 104cm/40.94"големина : xxl половината : 80cm/31.50" : 108cm/42.52" должина : 106cm/41.73" одлична цена : пријателска и конкурентна цена за ткаенина ви дава производ вреден за купување. Непроѕирна ткаенина што ја отстранува влагата, дише, мека и 4-насочна ткаенина за истегнување за супериорна удобност. Можете лесно да се движите, да сквотите, да се истегнете или да направите која било поза што ја сакате кога вежбате. Ве молиме Проверете Ја Сликата Со Големина Понудена од Нас За Да Ја Изберете Вистинската Големина. Јога хеланки за жени се погодни за сите временски услови, сезони и прилики. Тие можат да се носат под вашата кошула во канцеларија, со резервоар и пар патики за вежбање, со вашата секојдневна облека за одење во трговскиот центар.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ