• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Абтел Женски Дно Со Џебови Јога Кратко Слободно Време Летни Шорцеви Дами Athетски Спорт Голф Скортс Бела XL

Абтел Женски Дно Со Џебови Јога Кратко Слободно Време Летни Шорцеви Дами Athетски Спорт Голф Скортс Бела XL

 
DEN 287.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Тениски здолништа со вградени шорцеви, ви даваат одредена сигурност од спортот. Дизајн - Жени Високи Половини Голф Скортови, Летни Атлетски Кратки Панталони, Трчање Пешачење Тренингот Салата Шорцеви, Еднобојни Дневна Шорцеви Тениски Здолништа. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Спортски Тениски Здолништа, Летни Шорцеви На Плажа Со Висок Струк, Фитнес За Вежбање Кратки Топли Панталони Голф Скортови.Содржина на пакетот : 1 х Јога Скортови (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Материјал -92% Полиестер, 8% Спандекс.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ