• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Френклин Спорт MLB Pro Charger Batting Groves - црно сиво -возрасен медиум

Френклин Спорт MLB Pro Charger Batting Groves - црно сиво -возрасен медиум

 
DEN 462.40

Количина на стоки
Достапно на барање

Серијалот „Френклин Про полнач“ има оригинална кожа дланка која ја подобрува издржливоста и животниот век на нараквиците и обезбедува меко, еластично чувство. Нашата технологија Tri-Currur го намалува гребењето за подобрување на вклопувањето и чувството во комбинација со технологијата Mesh-Vent, овозможува дополнителна флексибилност и дишеност за максимална удобност. • Оригиналната кожа обезбедува квалитет, издржливост, мекост и полнота • Напредната техничка решетка на решетката обезбедува супериорна дишење, перформанси и удобност • Пред-кривиот дизајн го намалува гребењето и го подобрува вклопувањето, чувството и перформансите.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ