• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Дадарија Широки Панталони За Нозе За Жени Ситни Еднобојни Со Џебови Еластичен Струк Удобни Панталони Со Права Должина На Теле Армија Зелена Женка

Дадарија Широки Панталони За Нозе За Жени Ситни Еднобојни Со Џебови Еластичен Струк Удобни Панталони Со Права Должина На Теле

 
DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно на барање

☛Жените Секојдневен Еднобојна Со Џебови Еластична Половината Удобно Директно Теле Должина панталони☚ . Лесна удобност и дишење; Носете Ја Панталоната како покривка на плажа или за други секојдневни активности или прилики. ●Нега На облека ● Миење Раце, не избелувајте, пеглање без висока температура, избегнувајте прекумерна изложеност.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ