• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Пасео 9 '13' сиво животинско печатење на отворено килим

Пасео 9 '13' сиво животинско печатење на отворено килим

 
DEN 1120.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Колекцијата Paseo на килими во затворен/отворен простор има стилски и еклектични обрасци во освежување на нови бои и мотиви. Рамните ткаени килими се напојуваат со употреба на меки, но издржливи 100% предиво од олефин, кои се стабилизирани за УВ за да се спротивстават на бледнее. Килимите се исто така отпорни на дамки и се многу лесни за грижа. Едноставно измијте со градинарско црево! Прецизните белгиски разбои создаваат интересна површинска текстура слична на природните килими на сисал, но килимите на отворено Paseo се супер меки под нозете, нема да пролеваат влакна и ќе обезбедат години уживање во затворено или надвор. Изградба на рамна ткаенина со UV стабилизирани предиво од олефин за да се спротивстави на бледнее. Отпорен на мувла и мувла. Лесна грижа.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ