• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Организатор со 8-коцки на Sauder Stow-Away, пушено дабово завршување

Организатор со 8-коцки на Sauder Stow-Away, пушено дабово завршување

 
DEN 2719.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Подигнете го вашиот дом со оваа организатор на 8-коцка од колекцијата Sauder Stow-Away. Се одликува со осум коцки за складирање, од кои секоја вклучува канта за складирање на ткаенини за да можете да го организирате и да го содржи вашиот неред во стил. Неговиот разноврсен дизајн ви овозможува да го поставите хоризонтално или вертикално додека ги користите коцките како складирање или прикажување. Завршено во пушениот даб, овој организатор ќе го однесе вашиот дом од хаос до да во ниеден момент. Се надеваме дека ви се допаѓа она што го гледате. Нашите дизајнери патуваат низ светот и ги враќаат најдобрите и најновите во трендовите на стил, финиш и боја. Ова инспиративно патување во светот е евидентно во најсовремените и иновативни решенија за мебел што ви ги нудиме! Организатор за складирање на 8-коцки SAUDER-AWAY 8-коцки, пушено даб финиш : Собрани димензии : 30,9 "L x 15.4" W X 57.9 "H. Разновидниот дизајн создава повеќе решенија за складирање. Кабинети. Хоризонтален или вертикален дисплеј-вие одлучувате што одговара на вас Најдобро. Складирање на коцки за книги, врзива, врамени фотографии, колекционерски активности и повеќе. Вклучува осум канти за складирање на ткаенини за да ви помогне да се организирате. Пушен даб финиш. Потребно е склопување. X 10.4 "H . не заборавајте да ја проверите колекцијата за складирање на коцка Sotow-Away Cube за повеќе одлични артикли!. Разновидниот дизајн создава повеќе решенија за складирање. Хоризонтален или вертикален дисплеј - вие одлучувате што ви одговара најдобро.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ