• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Мобилен костум Гундам - ​​Постери за клучен уметнички wallид со влечење, 22.375 34

Мобилен костум Гундам - ​​Постери за клучен уметнички wallид со влечење, 22.375 34

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој трендови Меѓународен мобилен костум Гундам - ​​Клучен уметнички постер на wallидот е дизајниран со високо квалитетни, повеќебојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Trends International Mobile Suit Gundam - Клучен уметнички постер за wallидови со pushpins : Постери за трендови користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постер на фотоарт. Вклучува 30 влезови со чисти пластични глави и точки на челична игла. Печатено на побарувачка со користење на најдобра технологија за печатење во класа. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 22.375 "x 34".


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ