• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Лего филм 2: Слатка унија за девојки на осакатување

Лего филм 2: Слатка унија за девојки на осакатување

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Ова е филм на Lego 2 : Sweet Mayhem Girls Suit Suit Pajamas во стил на костуми во стил на костуми-вашето малечко може да се подготви за авантуристички зачудувачки во овој прекрасен филм Лего 2 : Вториот дел со качулка со аспираторски унија пижама! Оваа едно парче пижама вклучува долги ракави, затворање на патент на предната страна и ладен аспиратор. Достапно е во големини на девојчиња со 4-5, 6-6х, 7-8 и 10-12 . удобно и стилски-овие пижами се направени од висококвалитетна 100% микро-флиета полиестерска ткаенина која е отпорна на пламен за вашето дете за вашето дете безбедност. Тие се лесни и многу меки. Секој пар содржи двојни зашиени HEMS, манжетни со плетени, сублимирани графики и дополнителни графики на ракавите . Забавна графика - Овие супер симпатични пижами на Лего филм 2 сигурно ќе донесат насмевки на лицето на секоја девојка! Таа може да изгледа и да се чувствува исто како нејзиниот омилен лик на Лего филм 2, сладок осакатување, во овие прекрасни пижами за спиење во стил на костуми. Совршено за Ноќта на вештерките, играње облекување или спиење!. Совршен подарок! - Оваа облека за спиење на филмот Лего го прави совршен роденден или Божиќен подарок. Зошто? Тие се удобни, забавни и многу прифатливи. Добијте ја сопствената, или купете една за пријател! Пижамите на филмот Лего додаваат малку забава во спиење!. Грижа на производи - грижата за овој заспан на ќебе е лесно. Измијте во ладна вода. Овие пижами се увезуваат.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ