• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
С. Поло Асн. Women'sенски плус големина без ознака за микрофибер градник, 2-пакет

С. Поло Асн. Women'sенски плус големина без ознака за микрофибер градник, 2-пакет

 
DEN 399.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Два за вас! Овој градник со микрофибер, поставен од американскиот Поло Асн. Карактеристики широки, прилагодливи ленти за рамо за удобно целодневно носење со жичен, дизајн на притисок за дополнителна поддршка. Најдобриот дел : добивате две да ги градите вашите основни најважни работи. Убаво! Материјал : 90% најлон/10% спандекс. Грижа : миење на рацете. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 38 C. Вид на чаши : жични, притиснете и поставени чаши. Покриеност : Умерено. Затворање : Затворање на кука и очи на грбот. Ремени : Широки, прилагодливи ленти за рамо. Карактеристики : без ознака за дополнителна удобност. Women'sенски плус означен градник за микрофибер градник од американскиот поло Асн.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ