• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Jacеклин женска екипа на екипажот на вратот и краток сет, големини S-XL

Jacеклин женска екипа на екипажот на вратот и краток сет, големини S-XL

 
DEN 287.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Оваа облека за спиење поставена од облека од lyаклин е супер удобна и верска. Комплетот вклучува врвот на спиењето со долг ракав Раглан и џогери со мека еластична лента за половината, џебови од страничен цвест и функционално влечење. Овие парчиња можете да ги носите заедно или со друго парче од омилените пижами. Машината што може да се мие и да се спушти суво ниско за супер лесно одржување. Џебови од страничен цвест. Секојдневна облека за спиење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ