• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Правила за плажа на таппел Индустри, рустикален океан плима и плима со фраза, графичка уметничка галерија, завиткана платно печатена wallидна уметност, дизајн од гра?

Правила за плажа на таппел Индустри, рустикален океан плима и плима со фраза, графичка уметничка галерија, завиткана платно

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 10 x 1,5 x 24 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќа Мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : шема; На плажа правилата се мијат со плима; Школки; Граница. Дизајн од Студиото Графит.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ