• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Без граници за мажи и големи машки панталони

Без граници за мажи и големи машки панталони

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Класичните карго панталони добиваат ажурирање од без граници со прилагодлив полите за модерен, убав изглед. Дизајнот на карго -џеб на панталоните на овие мажи овозможува простор да има повеќе суштински работи кога сте во движење. Исклучиво на. Материјал : 98% памук/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Rise : Mid-пораст. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : странични и задните џебови; Товарните џебови имаат најважни работи. Карактеристики : јамки на ременот; Бангарски влечење на полите. Машки карго панталони од без граници.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ