• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност „играчка на космичко дете“ платно уметност од Шана Думингез, златна украсна рамка

Трговска марка ликовна уметност „играчка на космичко дете“ платно уметност од Шана Думингез, златна украсна рамка

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Уметник : Шана Думингезсубјект : Апстракт Стил : Современа трговска марка ликовна уметност „играчка на космичко дете“ платно уметност од Шана Думингез, злато украсен рамка : Уметник : Шана Думингез. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Тип на производ : Златна украсна рамка, акрилик. Ова подготвено да виси парче во златна украсна рамка има разигран, разнобоен апстрактен состав на црвени, жолти, блуз и зелена боја. печатење на giclee под акрилик во златна украсна рамка. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање репродукции на ликовна уметност во музејот. Се додава јасен акрилик со кој се додава печатењето. Делото е целосно собрано од професионални рамки и е подготвен да се обеси.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ