• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Екран за електрична проекција HD- 120

Екран за електрична проекција HD- 120

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Favi HD-120 120 "Екран за електрична проекција, предна проекција, 16 : 9, мат бело, 66 " x 109 ", монтажа на таванот, wallид монтирање Favi HD-120 120" Екран за електрична проекција Екран за екранот 120 "е идеална е идеална За јасно гледање од каде било во собата. Уживајте во вистински кинематски перформанси со односот 16 : 9 аспект. Електричниот екран ви овозможува да ја скриете или прилагодите висината на екранот што ја бара вашата апликација.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ