• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Каловеј Милс Кендал Монограм на отворено ДОРМАТ 3 '6'

Каловеј Милс Кендал Монограм на отворено ДОРМАТ 3 '6'

 
DEN 1919.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Екстра-голем за голем, драматичен изглед, овој зачудувачки дом е изработен од природен кокос, трајно, густо влакна што ги чистат чевлите чисти. Винил поткрепена за зголемена издржливост и за да помогне во спречувањето на движење, овој мат е толерантен на времето, ја апсорбира влагата и нема да се спушти без оглед на сообраќајот. Вакуум, чистење или лесно црево чисто. Екстра-големи за да се обезбеди максимална покриеност. Толерантни за сите сезони, во боја и временски услови. Издржлив кокос што ги чисти чевлите чисти. Поддршка на винил за да помогне во спречувањето на движење. Димензии : 72 L x 36 W x .60h In.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ