• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Без граници на помлад фустан на јуниори и фустан од пламен

Без граници на помлад фустан на јуниори и фустан од пламен

 
DEN 260.48

Количина на стоки
Достапно на барање

Без граници на Shirred Fit & Flare фустанот на јуниорите 92% полиестер 8% Spandex машина миење ладно одделно или со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, паѓајте суво ниско, средно железо кога е потребно.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ