• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Момчиња Comfortblend Ecosmart со целосна аспиратор П.

Момчиња Comfortblend Ecosmart со целосна аспиратор П.

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

50% памук, 50% полиестер; Направено со до 5% рециклиран полиестер од пластични шишиња; патентирана, ниска пилула, ткаенина со густина со висок удар, Print Pro® XP ткаенина; аспиратор за еднократно; Етикета за вратот без ознаки; Етикета CPSIA е во согласност; двојно игла врвно преклопување по манжетни, половината, џебовите и аспираторот; Фронт со целосна зип со џебови; ребрести половини и манжетни; Без цртеж; Hanes Boys Comfortblend Ecosmart Full-zip Hood P480 (5 пакет).


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ