• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Justina Blakeney Loloi Chalos Creater Cream Multi Contementive Area reg 7'-10 10

Justina Blakeney Loloi Chalos Creater Cream Multi Contementive Area reg 7'-10 10

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Креирано во соработка со Јустина Блејкеј, колекцијата „Чалос“ е намалена од 100% полиестерски куп во Турција. Засведен во тон, но не штеди детали, Чалос има силни, аголни дизајни кои носат интерес за секое парче. 100% полипропилен куп. Моќта се наomираше. Исчистете ги излевање веднаш со размачкана со чист, сув сунѓер или крпа. Препорачано е професионално чистење. Соодветната подлога за килим се препорачува на сите површини за да се спречи лизгање, додавање перница и подобрување на издржливоста. За празнење, користете правосмукалка без лента за тепање или оној каде што можете да ја поставите шипката на највисокиот амбиент за куп. Ако вашиот вакуум има променливи поставки за напојување, поставете на ниско ниво. Вакуум целосна должина на килимот, свртете и повторете го на следната област, наместо движење напред и назад.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ