• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Морски бас во дуелот Рамка за печатење во сликарство

Морски бас во дуелот Рамка за печатење во сликарство

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Карактеристики : -Арии подготвени за виси. Wildlife.gender : -neutral.color : -gray/бела.Так период : -ковентен.medium : -giclee Printed.artist : -andrew Clay.product Тип : -отпечаток на сликарство.Примарен уметнички материјал : -Папар. Големина 12 "H x 18 " W x 1.5 "d -големина : -small 18 " -24 ". Големина 20 " H x 30 "W x 1.5 " d -големина : -Medium 25 "-32 ". Големина 24 "H x 36 " W x 1.5 "D -големина : -large 33 " -40 ". Големина 40 " H x 60 "W x 1.5 " D -големина : -вертирана 41 " and above. Dimensions : Size 12" H x 18" W x 1.5" D -Overall Height - Top to Bottom : -12". Size 12" H x 18" W x 1.5" D - Севкупна ширина -од страна на страна : -18 ". Големина 12 " H x 18 "W x 1.5 " D -Overal Тежина на производот : -5 lbs. Големина 16 "H x 24 " W x 1.5 "D -Overal Height - врвот на MAAX7176 Карактеристики пристигнуваат подготвени за виси. Уметнички дела од Ендру Клеј. Вклучува сертификат за автентичност Професионално врамена и монтиран на архивата без киселина. Врвен квалитет на giclee. Печати на архива со висока резолуција Paper Subject : наутички и плажа/животински свет. Пол : Неутрална. Боја : сива/бела. Временски период : современ. Среден : Giclee Printed. Уметник : Ендру Клеј. Големина (12 "H x 18" W x 1.5 "D) : мали 18" -24 ". Големина (20 "H x 30" W x 1,5 "D) : Среден 25" -32 ". Големина (24" H x 36 "W x 1.5" D) : Голем 33 "-40". Големина (40 "H x 60" W x 1,5 "D) : преголем 41" и погоре. Димензии Големина 12 "H x 18" W x 1,5 "D целокупна висина - од горе до дно : 12". Севкупна ширина - од страна на страна : 18 ". Севкупна тежина на производот : 5 bs. Големина 16" H x 24 "W x 1,5" D Целокупната висина - од горе до дно : 16 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 24". Севкупна длабочина - напред до назад : 1,5 ". Севкупна тежина на производот : 6 bs. Големина 20" H x 30 "W x 1,5" D целосна висина - од горе до дно : 20 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 30". Севкупна тежина на производот : 7 фунти. Големина 24 "H x 36" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 24". Севкупна ширина - од страна на страна : 36 ". Севкупна тежина на производот : 8 фунти.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ