• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Chaps Graphic Tee со долги ракави за мажи -големина на XS до 4xB

Chaps Graphic Tee со долги ракави за мажи -големина на XS до 4xB

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Графичката графичка машка рака на Чапс е направена од мека мешавина од памук и поли. Маицата има оригинални уметнички дела на Чапс и лента за грб на вратот. Супер мека ткаенина. Оригинални уметнички дела на Чапс. Машина за перење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ