• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Готвач Бојарди говедско равиоли, унца

Готвач Бојарди говедско равиоли, унца

 
DEN 20.48

Количина на стоки
Достапно на барање

Уживајте во класичниот равиоли што го сакате со готвачот Boyarde Beef Ravioli. Нашиот равиоли е преполен со говедско месо и покриен со срдечен сос од домати и месо за брз и лесен оброк од тестенини што целото семејство може да ужива. Тестенините на готвачот Бојарди не содржат вештачки вкусови, конзерванси или бои. Готвачот Бојарди говедско равиоли е класичен задоволство од толпата, а нашиот екстра-голем 108 мл. може да го олесни храната толпа! Оваа големина е совршена за секој голем собир, училишна функција, семејна средба или друг настан што повикува на вкусна храна олеснета. Семејството и пријателите ќе уживаат во класичните италијански вкусови и ќе уживате дека овој оброк доаѓа заедно со минимална подготвителна работа. 108 мл. може да биде готвач Бојарди говедско равиоли. Говедско равиоли во срдечен сос од домат и месо. Нема вештачки вкусови, бои или конзерванси. Екстра-големата конзерва со големина е совршена за голем собир и хранење толпа. Готвачот Бојард Класичен говедско месо равиоли во сос од домати и месо прави срдечен оброк или вкусна ужина по училиште. Подгответе ја целата конзерва одеднаш или дел во одделни порции за задоволувачко италијанско јадење. Тестенини со лесна опција за хранење голема група.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ