• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Чудо на нација бебе девојчиња со краток ракав фустан и покривка на пелена, сет од 2 парчиња, големини 0м-24м

Чудо на нација бебе девојчиња со краток ракав фустан и покривка на пелена, сет од 2 парчиња, големини 0м-24м

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Направено од мека памучна ткаенина, овој 2-парчен сет на фустан за кратки ракави на Wonder Nation е удобен додаток на гардеробата на вашето бебе девојче. Одликувајќи се со симпатични отпечатоци и поклопец на пелена, овие фустани се модерен подарок за тушеви за бебиња. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Комплетот вклучува : 1 фустан и 1 обвивка за пелена. Фустани карактеристики : стил на пуловер; кратки ракави; клуч за клучеви на грб; печатење на сите. Карактеристики на капакот на пелена : Повлекување на стилизирање со еластични отвори за половината и нозете за удобност. Фустани и капаци на пелена за бебешки девојчиња од Wonder Nation.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ