• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Начин да славиме сина тиква од тревка од шипка со рачка за носење

Начин да славиме сина тиква од тревка од шипка со рачка за носење

 
DEN 191.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Додадете малку склоност на вашата Ноќта на вештерките оваа година со патот да ја прославите копачката од тиква од вештерките. Овој симпатичен производ изгледа како традиционален џек-о-фенер. Порт од тиква од тиква прави забавен додаток за вашиот костум за Ноќта на вештерките. Дарежливата големина им олеснува на малите да земаат трик или лекување. Може да се користи и за пополнување со третмани и други играчки за да се делат како партиски фаворити по забавата за Ноќта на вештерките. Поставете го при рака кога ќе дојдат трик-или-третирачи на вашата врата. Или оставете ја оваа копачка за Ноќта на вештерките надвор од вашата врата за децата да си помогнат самите кога сте далеку. Исто така, прави одлична награда за ракување за време на игри и активности. Исто така е достапен во повеќе бои. Купете неколку за да го украсите вашиот дом или двор. Влезете во плашливиот дух и оставете ги празниците да започнат. Начин на славење на тиква од вештерки од тиква, сина : третирајте ја колче што изгледа како традиционален џек-о-фенер. Лесно е да се носи шипка за малите да земат трик или лекување. Идеално за пополнување со забави за забави или бонбони за трик-или-третмани. Сезонски и празничен. Тежина : 0,02 фунти (приближно 3 мл). Димензии : 8,5 "x 7,5" x 8.5 ". Лесна портокалова за Ноќта на вештерките за најразлични намени.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ