• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Машка елитна мрежа за машка мрежа без ракави, средна големина, кралски, кралски

Машка елитна мрежа за машка мрежа без ракави, средна големина, кралски, кралски

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашата традиционална дрес на бејзбол без ракави без копче. Мизуно е јапонска спортска опрема и спортска облека, основана во Осака во 1906 година. Лесна ткаенина : им овозможува на спортистите да се чувствуваат кул за време на играта . влага за губење на влагата : го задржува потта подалеку од телото за време на играта . Раглан ракав : за подобрен опсег на движење. Контракција без ракави. Везено лого.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ