• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Women'sенски плус големина лабава појас јазол вратоврска V вратот плетен врв

Women'sенски плус големина лабава појас јазол вратоврска V вратот плетен врв

 
DEN 271.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Womenенски плус големина V врат лабава појас -јазол вратоврска плетени врвови на долгите ракави и V вратот го олеснуваат носењето. Врза за половината ќе му овозможи на овој врв да биде повеќе стилски. Вашата конзерва го носи со фармерки и може да биде супер ветилна. Оставете го овој обичен и женски врв да ја украси вашата гардероба. 50% памук 40% полиестер 10% спандекс. V вратот. Врзана половината. Women'sенска плус блуза. Машинско миење ладно со слични бои и топло железо. Големина на телото на моделот : Висина : 5'7 ", Градите : 41 инчи, половината : 32 7/8 инчи, колк : 46 1/4 инчи, тежина : 175 фунти, моделот носи табела со големина на телото (во инчи) Меѓународна големина - Ширина на рамото градите на градите вкупна должина 1x 16 5/8- 45 2/8 - 27 4/82x - - 17 3/8 - 48 3/8 - 283 X 18 - 52 28 3/84x - - 18 6/8 55 4/8 28 6/8.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ