• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Атланта Хоукс - С. Престон маскота Хари Постер за wallид на Хок, 14.725 22.375

Атланта Хоукс - С. Престон маскота Хари Постер за wallид на Хок, 14.725 22.375

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој трендови меѓународни НБА Атланта Хоукс - маскота С. Престон, Хари Постерот за wallидови 23, е дизајниран со високо квалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно обесете го овој врамен постер со приложената закачалка за пилања за да украсите која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Врамните трендови меѓународни постери имаат премиум сатен -финиш што обезбедува динамични бои без рефлексивен сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во најразлични бои за да се надополни секој декор. Лесна и лесна за висина конструкција создава брза инсталација користејќи ја приложената закачалка за пила. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 14.725 "x 22.375", со рамка : 16,62 "x 24,25" x 0,75 ".


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ