• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Стики за тикви гел

Стики за тикви гел

 
DEN 106.08

Количина на стоки
Достапно на барање

Облечете ги вашите прозорци или огледала за сезоната на жетва со овие забавни, празнични гелови. Направено со највисок квалитет за боја и дебелина, безбедност тестирана и дизајнирана со најновите трендови на ум. Овие забавни, уметнички изрази се држат до прозорци, огледала или која било не-порозна површина. Тие се еднократно и се мијат. Големина на производот : 11,5 x 12 инчи. Повторно користење и миење. Дефект на материјалот : 100% термопластична гума.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ