• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Црна рамка за колаж со 3 отвори, сет од 2

Црна рамка за колаж со 3 отвори, сет од 2

 
DEN 289.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Овие црни рамки за колаж со 3 отвори ви овозможуваат да создадете еден-на-еден вид дисплеи на вашите омилени фотографии. Тие доаѓаат со стаклени лица и задници на хартија за да помогнат во заштитата на вашите богати слики. Секоја од овие рамки со црни колаж со еден мат може да има три фотографии од 5 "x 7 ". И двете се направени со обичај 1-1/4 "дрвени рамки и се подготвени да висат. Овие рамки за слики со колаж можат да бидат обесени одделно или заедно во ходник, влез, спална соба или омилена површина за живеење. Пополнете ги со семејни или сценски фотографии на Создадете два уникатни персонализирани подароци за некој близок. Црна рамка за колаж со 3 отвори : Единечна мат. Се одликува со обичај 1-1/4 "дрвена рамка. Стакло лице со поддршка од хартија. Може да одржи три фотографии од 5 "x 7". Приближна големина на стакло : 20 "x 10". Приближни севкупни димензии : 22,5 "x 12,5". Подготвена рамка за слика на колаж. Оваа црна рамка за колаж доаѓа во удобен сет од 2.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ