• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Килими Америка Рио ткаени волна килим, сива

Килими Америка Рио ткаени волна килим, сива

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Чудните обрасци и шарените тонови ја опишуваат оваа гламурозна колекција. Убавината на бојата е оживеана во овој тенок ткаен реверзибилен килим. Килими Америка Рио ткаени волна килим, сива : килим во областа со современ стил има купот со рамен ткаени. Дамки и отпорни на почвата. Килим со моќност. 100 проценти јута еколошки материјал. Чудни обрасци и шарени тонови.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ