• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Марта Стјуарт Цветни Кругови Област Килим, Силуета, 4'6'

Марта Стјуарт Цветни Кругови Област Килим, Силуета, 4'6'

 
DEN 3471.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови. Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно. Стилски додаток за секоја соба. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. Брилијантен додаток на сите шеми за украсување. Достапно во повеќе бои и големини.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ