• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ступел Индустрии Рустикален Сепија Тон Портрет На Белиот Коњ, 30, Дизајниран Од Сузан Фошино

Ступел Индустрии Рустикален Сепија Тон Портрет На Белиот Коњ, 30, Дизајниран Од Сузан Фошино

 
DEN 399.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Прво дојде дрво, потоа дојде платно, а сега ја воведуваме Нашата " Врамена Ѕидна Уметност Со Текстура На Гикли."Започнуваме со литографија на гикли поставена на дрво и ја завршуваме со текстурирана завршница со мозочен удар со четка. Сепак, не застанавме тука додека го вклопувавме во рамка од зрно дрво од дрво со дебелина од 1,5 инчи за да додадеме длабочина и димензија. Спремен за бесење. Подготвен За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Дизајн на сузан фошино. Рустикален Сепија Тон Портрет На Белиот Коњ.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ