• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Поп Кученце Countertop Пуканки Машина-2.5 мл Котел Со Мерење Лажица, Лажичка, И Служат Кеси Со Голема Северна Пуканки

Поп Кученце Countertop Пуканки Машина-2.5 мл Котел Со Мерење Лажица, Лажичка, И Служат Кеси Со Голема Северна Пуканки

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Донесете пуканки во стилот на кино во вашиот дом или канцеларија Со Машината За Производство На Пуканки Од Поп Кученце Со Одлични Северни Пуканки. Котелот од нерѓосувачки челик од 2,5 унци прави околу 4 литри пуканки за неколку минути, а светлото за затоплување ОД 10 W во таванот помага да го одржите вашиот топол вкус на пуканки свеж. Практичните карактеристики како лесен за употреба дизајн со два прекинувачи и отстранлив послужавник за сервирање пуканки ја прават оваа машина за пуканки од пуканки СО маса ОД 330 W одличен избор за вашите филмски ноќни резерви. Овој ретро кујнски апарат го доловува изгледот на машината за пуканки во кино, но неговата компактна големина сигурно ќе се вклопи на која било плоча. ВАЖНО : Големите Северни Пуканки се посветени на обезбедување на потрошувачот со апсолутно најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи. ЗАБЕЛЕШКА : Ова е ексклузивен производ На Одлични Северни Пуканки И САМО Поперот Во Стилот На Филмско Кино Во Машина За Пуканки Од Големите Северни Пуканки Е ЗАГАРАНТИРАН да биде вистински. Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. ПРОИЗВОДИТЕЛ НА ПУКАНКИ - поп-аголната машина за домашно кино 110в има котел од нерѓосувачки челик од 2,5 мл што прави околу 4 литри пуканки за неколку минути. COUNTERTOP МОДЕЛ - ОВАА етл-наведена 330w мала машина за пуканки има атрактивен дизајн во гроздобер стил чија цел е да го долови носталгичното чувство на кино, во компактна големина. ВКЛУЧЕНИ ДОДАТОЦИ - оваа мини машина за пуканки доаѓа со пластична мерна лажица, мерна чаша, 25 кеси за сервирање хартија и отстранлив послужавник за сервирање пуканки.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ