• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ступел Индустрии Колибри Тропски Хибискус Животни И Инсекти Сликарство Сива Врамена Уметност Печатење Ѕид Уметност

Ступел Индустрии Колибри Тропски Хибискус Животни И Инсекти Сликарство Сива Врамена Уметност Печатење Ѕид Уметност

 
DEN 508.96

Количина на стоки
Достапно на барање

Додадете димензија во секоја просторија со нашите Уметнички Дела Во Рамка Со текстура. Нашите уметнички дела во рамка се безбедно монтирани во рамка од зрно дрво со дебелина од 1,5 инчи и подготвени за закачување. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Покрај тоа, треба да ги проверите нашите преголеми опции ако сакате изјава. Димензии : 24 х 1.5 х 30 Врамени. Врамените Големини На Giclee Вклучуваат Стандардни : 11 x 1,5 x 14 Големи : 16 x 1,5 x 20 Преголеми : 24 x 1,5 x 30. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Нашите отпечатоци од гикле се внимателно монтирани на издржлива подлога ОД МДФ, а потоа совршено завршени во рамка од дрво со дебелина од 1,5 инчи. Монтираните бои на рамката вклучуваат црна, сива фарма и бела боја. Уметничкото Дело Се Однесува На : Животно, Птица, Цвет, Ливче, Растение, Колибри, Хибискус, Дланки, Монстера. Дизајн На Џенифер Пакстон Паркер.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ