• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Фуџифилм Инста МИНИ 7С Инстант Камера-Светло Сина

Фуџифилм Инста МИНИ 7С Инстант Камера-Светло Сина

 
DEN 2159.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Снимете ги вашите омилени моменти и уживајте во нив веднаш со Оваа Инстант Камера Fujufilm Instax Mini 75. Користете го на вашата следна роденденска забава или семејна средба за да создадете спомени од посебните моменти што траат цел живот. Има автоматски блиц и автоматско прилагодување, така што прави одлични слики дури и во услови на слаба осветленост. Оваа камера за снимање е особено лесна и забавна за употреба. Исто така, компензира за рачна изложеност за да добиете висококвалитетни фотографии. Мини филмската камера Фуџифилм Инстакс го олеснува правењето прекрасни слики од вашите пријатели, семејство и посебните моменти што сакате да ги запомните. Снимете ги вашите омилени моменти Со Инстант Камерата Fujifilm Instax Mini 75. Инстант Камера Fujifilm Instax MINI 7 S, Светло Сина : објектив Фуџинон со отвор f=60mm. Електронска бленда : 1/60 сек. Автоматски блиц при слаба осветленост со автоматско прилагодување. Рачна компензација на изложеност. Големина на сликата на камерата за инстант филм : 2.13 "х 3.4". Користи Фуџифилм Инстакс мини филм.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ