• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Црн Носорог Фрли Алуминиумски Раб БРДАЛ 17Х9. 6Х5. М-БЛК, 1795ДАЛ-26140М12

Црн Носорог Фрли Алуминиумски Раб БРДАЛ 17Х9. 6Х5. М-БЛК, 1795ДАЛ-26140М12

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Црните Тркала Од Носорог ве покриваат од улиците до надвор од патот Со Ротирачки фалсификувани тркала, вистински тркала со монистра, фалсификувани моноблок тркала и 1-парче фрлени тркала за камион, ТЕРЕНЕЦ, кросовер, комбе и ХИВ.Знаеме дека интензивно се грижите за вашето возило. Знаеме затоа што се чувствуваме исто. Ова е причината зошто ние сме во бесконечна потрага да произведеме тркала кои се полесни, посилни, со злобен добар изглед, па дури и повеќе карактеристични завршетоци. Мислиме дека го поставивме стандардот за тркала за камиони и ТЕРЕНЦИ. Мислиме дека ќе се согласите.Црните Тркала од Носорог се родени Од јужноафриканското наследство и е именувана по тврдиот И моќен Црн Носорог, Икона на Африканската грмушка. Од нашето основање, Црните Тркала За Носорог се страстни да го заштитат нашиот истоименик и да ги поддржат напорите за зачувување што ќе помогнат да се заштити носорогот од истребување. Црн Носорог Фрли Алуминиумски Раб БРДАЛ 17Х9, 5 6Х5, 5 М-БЛК-12ММ, 1795ДАЛ-26140М12. 1795ДАЛ-26140М12. 6Х5, 5 шема на завртки. Материјал : Леано Алуминиум.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ