• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Класа Приколка Кука, 2 Приемник, Изберете Форд Еџ, Линколн МККС, Наутилус

Класа Приколка Кука, 2 Приемник, Изберете Форд Еџ, Линколн МККС, Наутилус

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

КУРТ, бренд Липерт, нуди комплетна линија на производи за влечење и е водечки производител на приспособени приклучоци за приколки. Ние нудиме најширок избор на прилагодено приемник куки за речиси секое возило на патот денес. Ние исто така нудиме грло, 5-то тркало и куки за дистрибуција на тежина, како и електрични компоненти, држачи за топки, топки за приколки, носачи на товар, лавици за велосипеди и други додатоци за влечење. прилагодено одговара приколка приемници кука. Сеопфатни можности за тестирање во куќата за безбедност. Систем за Управување со квалитет сертифициран НА ИАТФ 16949 : 2016. Водечки рекорд од прв до пазар и стапка на пополнување нарачки. Целосна линија на влечни производи, вклучувајќи тешка опрема. КУРТ Класа 3 Приколка Кука, 2" Приемник, Изберете Форд Еџ, Линколн МККС, Наутилус Оценет на 4.500 фунти. бруто тежина на приколката и 675 килограми. тежина на јазикот. Компатибилен со кука за распределба на тежината (4.500 фунти. WD / 675 фунти. WDTW). Дизајниран со дизајн специфичен за возилото за прилагодено вклопување. Скриено главно тело ЗА ое изглед и беспрекорна интеграција со возилото. Тестиран за безбедност во согласност со SAE J684. Прецизно заварени за супериорна јачина и вклопување. Заштитен со издржлив висок сјаен црн капут во прав. Ко-излечен во течна обвивка Од бондерит отпорна на ' рѓа, внатре и надвор.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ