• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Чеви Чекор Пик-Ап

Чеви Чекор Пик-Ап

 
DEN 127.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Прославете класика со Овој Пик-Ап Шеви Степсајд Од 1955 година. Тоа прави стилски додаток на колекцијата на секој ентузијаст за автомобили. Се одликува со автентични внатрешни и надворешни детали за да предизвика слика на класичното возило, како и отворање на багажникот и вратите. Овој Камион За играчки Шеви е погоден за играње или прикажување. 1929 Форд Модел Црвен 1 : 24 Модел Автомобил Од Маисто : Реплика на црвениот 1929 Форд Модел А.Направен со гумени гуми. Има отворени врати и багажникот. 1955 шеви камион е направен од умре-фрлија со некои пластични делови. Детален ентериер, надворешност, моторен простор. Забележете дека производителот може да ја смени кутијата за пакување во секое време, но производот ќе остане потполно ист. Ова возило за играње е погодно за возраст од 3 години и постари.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ