• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Дива Планета Дива Албакор Туна, Во Екстра Девствено Маслиново Масло, оз

Дива Планета Дива Албакор Туна, Во Екстра Девствено Маслиново Масло, оз

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Дивата Планета албакор е одржливо 100% пол нашата туна е 100% пол делфин и желка безбедна. Содржи 26гр протеини и во просек 781мг ДХА И ЕПА Омега 3 по конзерва. Не-гмо потврдени, Кошер, И Глутен-Бесплатно.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ