• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Направени Во Природата Органски Исушени Парчиња Банана, оз

Направени Во Природата Органски Исушени Парчиња Банана, оз

 
DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Бананите, сувите органски џвакачки, прекрасни парчиња банана се вкусна залак од чиста, тропска добрина. Нашите слатки и претрупан банани се зрели од дрво на сонце без додаден шеќер, сулфур или вештачки конзерванси, така што тие се убава темно килибарна кафеава боја. Токму онака како што сакаше природата. Како да го направиме тоа? Работиме со најпосветеното семејство на земјоделци за да одгледуваме најдобро дегустирано, органско овошје на планетата. Нашите органски банани се одгледуваат и се грижат за некои од најразновидните органски обработливи површини во Америка, обезбедувајќи сенка и живеалиште за многу загрозени видови. Кога купувате Производи Направени во природа, нашиот органски печат со одличен вкус гарантира дека никогаш повеќе нема да мора да правите компромис за вкусот за да ја добиете здравата исхрана што ја посакувате. 100% задоволство на клиентите повик 1 (800) 906-7426. Инспирацијата е во торбата! Посетете не за возбудливи рецепти Направени Во Природа за да ја разбранувате вашата имагинација. Производ На Костарика. За најдобри резултати ставете го во фрижидер по отворањето. 4 мл (113 гр) Болдер, СО 80302 800-906-7426 Направени Во Природа, Доо Направени Во Природа Органски Исушени Парчиња Банана, 4 мл.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ