• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Марвел Одмаздници Торба За Ручек Со Двојна Преграда

Марвел Одмаздници Торба За Ручек Со Двојна Преграда

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Пред вашето дете да го спаси денот со тимот на одмаздници, ќе треба да гориво. Овој 9-инчен е дизајниран со марвел ликови во акција на предниот дел на торбата и украсен со модел на мали марвел ликови на дното. Оваа торба за ручек има две главни прегради со затворачи за патенти, лесно е да ги одделите закуските и пијалоците на вашето дете. Изолираниот ентериер е совршен за одржување на ручекот на вашето дете на оптимална температура. Поместената горна рачка обезбедува крајна удобност за вашето малечко каде и да носат, дали на училиште, пикник или патување. Затворање На Патент,. Еден Главен Оддел,. Долниот Џеб Оддел,. Изолирани,. 9 Инчи H x 7,5 инчи W x 5 инчи D,. Самото Место Е Чисто.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ