• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Пенингтон Семе 10-Фунти. Пенсакола Бахиаграс Семе

Пенингтон Семе 10-Фунти. Пенсакола Бахиаграс Семе

 
DEN 1200.00

Количина на стоки
Достапно на барање

10 ФУНТИ, Семе Од Трева Од Трева Од Топла Сезона Пенсакола Бахигра, Расте Во Сончеви Области Долж Јужните Крајбрежни Рамнини И Заливски Региони, Произведува Бусен Со Низок Раст, Цврст И Отпорен на Суша, Бара Минимум Одржување, Кофа. ПЕНИНГТОН Семе АД овој производ додава голема вредност. Производот е многу издржлив и лесен за употреба.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ